Ekologizace slévárny Tatra Metalurgie 

Ekologizace slévárny Tatra Metalurgie probíhá ve dvou etapách a je rozdělena na část rekonstrukce formovny a rekonstrukce tavírny. Předmětem projektu je rekonstrukce a ekologizace stávající části výrobních zařízení samotné slévárny, úpravy objektů, výměny střešního pláště a rozsáhlé dodávky nových technologií formování, tavení, odsávání a filtrace zplodin včetně provedení připojení nové technologie na ty stávající, s jednoznačným cílem snížení emisí tuhých znečišťujících látek, především jemné frakce PM2,5. 

Společnost KOFING se stala v dubnu 2021 Generálním dodavatelem této veřejné zakázky Ekologizace slévárny Tatra Metalurgie. V rámci tohoto projektu jsme se zavázali vypracovat jak kompletní projekční část díla od stavebního povolení až po samotnou realizační a výrobní dokumentaci tak realizovat i samotnou realizační část díla, která obnáší demontáže stávajících technologií, stavební úpravy a práce na nových základech pod technologie tak úpravě samotného objektu a na dodání a montáží samotné technologie potřebné pro formování a tavení. 

Termín realizace: 2021–2023

Rozsah dodávky

  1. 01 Generální dodavatel zakázky

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.
Spojte se s námi.

Náš kontakt

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše