KOFING

Společnost se zaměření na výrobu technologických celků a ocelových konstrukcí na zakázku pro zákazníky z průmyslu, tedy metalurgie, energetiky, chemického průmyslu či zpracovatelského průmyslu.

93 zaměstnanců

V roce 2021

1998

rok založení

Společnost KOFING se zabývá dodávkami kompletovaných technologií a ocelových konstrukcí převážně pro hutní, strojírenský, energetický a chemický průmysl v tuzemsku i zahraničí. V těchto stěžejních oblastech se zaměřuje na montáže průmyslových investičních celků a technologických zařízení; výrobu a montáže kovových konstrukcí a jejich částí; rekonstrukce, opravy a demontáže technologických zařízení; opravy, revize a zkoušky vyhrazených zdvihacích zařízení, dodávky a opravy tlakových zařízení a tlakových nádob, kotlů a částí kotlů; dodávky a opravy plynových zařízení včetně zkoušek v rozsahu A až G; odstávkové práce v průmyslových provozech; provádění staveb, jejich změn a odstraňování.

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše